Doprava zdarma na všechny objednávky nad 2000 Kč bez DPH.

Pro 100% hygienické prostředí jsou bezdotykové dávkovače tím nejlepším řešením. Pomocí senzorů, které snímají pohyb vašich rukou, dávkují dezinfekci nebo mýdlo v potřebném množství, aniž by došlo k jakémukoliv kontaktu. Vybrat si můžete bezdotykové dávkovače na dezinfekci a mýdlo a k nim si můžete vybrat i praktické stojany na dávkovače. Protože napájení je zajištěno bateriemi, můžete si vybrat i ty. Pokud chcete své dávkovače ještě vylepšit, můžete si vybrat z nabídky příslušenství k dávkovačům.

Součástí jsou také vyměnitelné pumpičky, díky kterým si můžete zvolit, zda budete mít tekutou, gelovou nebo pěnovou náplň. Další výhodou je napájení na baterie, které zajistí provoz na několik týdnů či měsíců bez potřeby výměny.

Bezdotykové dávkovače, dezinfekce a ochranné pomůcky od Zenco se stanou výbornými pomocníky nejen ve vaší domácnosti, ale i ve vašem podnikání. Ochrání, vyčistí a poskytnou vám skvělou ochranu před nečistotou, bakteriemi a viry.

Bezdotyková dezinfekce zabraňuje šíření nemocí

Bezdotyková dezinfekce zabraňuje šíření nemocí

Při boji se současnou pandemií je každý malý krok velmi důležitým prostředkem. To platí samozřejmě i pro bezkontaktní hygienu a dezinfekci, které jsou dnes již naprostou samozřejmostí. V čem jsou dávkovače vhodnějším řešením?