Nově v nabídce nitrilové rukavice easyCARE od ověřeného dodavatele ZARYS! Osobní odběr již od 3.000Kč

Správné hygienické návyky patří k hlavním preventivním opatřením, která nás chrání před viry, bakteriemi a dalšími mikroorganismy. A právě mytí a dezinfekce rukou mají v tomto zásadní roli. Každý člověk se totiž za den nesčetněkrát dotkne úst, očí a nosu, čímž nevědomky přenáší viry a bakterie. Dezinfekční gel a mýdlo jsou proto základní hygienickou výbavou nejen v obchodech a na cestách, ale i tam, kde trávíme nejvíce času – tedy doma.

Znáte to sami - vyzvedáváte objednávku od kurýra, přejímáte dopis od pošťačky, saháte na kliku a dveře výtahu ve společných prostorách… V těchto a podobných situacích hrozí nákaza bakteriemi a viry, a to tím spíše, že v domácím prostředí na hygienu častěji zapomínáme. Právě vhodně umístěný dávkovač dezinfekce například v předsíni bytu, domu či u vchodových dveří pomáhá na správný návyk pamatovat. Dávkování dezinfekce je navíc v těchto případech rychlejší, pohodlnější a úspornější řešení než mytí rukou. Navíc čím více osob v domácnosti, tím vyšší riziko přenosu virů a bakterií. 

Dávkovač mýdla a dezinfekce 400ml DAV008DAV008DAV008 šedýDávkovač mýdla a dezinfekce šedý 400ml DAV008

Kanceláře, úřady, obchody, restaurace, hotely a další zařízení musí disponovat dezinfekčními prostředky pro ochranu svých zaměstnanců, klientů nebo návštěvníkůDávkovače mýdla a dezinfekce jsou nejoblíbenější volbou, jelikož zaručují spolehlivou a účinnou ochranu pracovníkům i návštěvníkům. Naše dávkovače disponují nádobou pro tekutou, gelovou i pěnovou náplň a ty automatické také chytrým, senzorovým ovládáním. Výhodou automatických dávkovačů je tedy hlavně bezdotykové, tj. 100% hygienické dávkování, které brání plýtvání vodou, a dlouhá výdrž baterií.

Dávkovač mýdla a dezinfekce 1000ml DAV009DAV009DAV010Automatický dávkovač mýdla a dezinfekce 1000ml DAV010

Všechny naše dávkovače jsou doručovány spolu se sadou šroubků pro snadnou instalaci na zeď. Alternativou může být také přípevnění pomocí oboustranné samolepící pásky na stolní kovový stojan či vysoký stojan, který můžete umístit kamkoli a navíc jej nabízíme v několika barevných provedeních. 

V naší nabídce najdete širokou škálu antibakteriálních roztoků i dezinfekčních gelů ve 2, 3 nebo 5 litrových baleních, kterými můžete automatické i manuální dákovače naplnit. V rámci novinek bychom vám rádi představili také etablovanou značku Medisept. Co se týká dávkovačů, můžete je naplnit gelovou či tekutou dezinfekcí Velodes. Mimo náplně nabízíme také antibakteriální ubrousky, ochranný krém na ruce nebo příjemně vonící osvěžovač vzduchu Medisept Fresh s černým hroznem.