Nejlepší rukavice pro úklid

Nejlepší rukavice pro úklid

Při úklidu jsou pracovníci vystaveni různým chemikáliím a dráždivým látkám, a tak mohou být ruce postupem času podrážděny či dokonce zraněny. Z tohoto důvodu je vhodné, až dokonce nezbytné, při takovéto práci využít ochranné rukavice. Těch je ale dnes na trhu nepřeberné množství, a proto vám poradíme, jaké rukavice ochrání vaše ruce nejlépe a zároveň účinně zvládnou danou práci.


Barvy latexových a nitrilových rukavic - záleží na nich?

Barvy latexových a nitrilových rukavic - záleží na nich?

Jednorázové rukavice jsou dnes nabízeny v mnoha barvách. Policisty, zdravotníky a další profesionální pracovníky můžete vidět používat širokou škálu barevných rukavic od tradiční bílé a světle modré po zelenou či černou. Záleží však na barvě dané rukavice?


Kdy si udělat těhotenský test a proč použít test ZencoLab

Kdy si udělat těhotenský test a proč použít test ZencoLab

Ať už těhotenství plánujete či ne, vždy se vám doma může hodit krabička s těhotenskými testy. Je to snadná a velmi levná pomůcka pro rychlé zjištění, zda jste v očekávání. Navíc citlivost a spolehlivost těchto diagnostických testů jsou dnes již poměrně na vysoké úrovni.


Posbírejte inspiraci a tipy na vánoční dárky

Posbírejte inspiraci a tipy na vánoční dárky

Třetí adventní nedelě je za rohem a do Vánoc zbývají poslední dva týdny. Pokud ještě nemáte vánoční dárky pro vaše blízké, je nejvyšší čas nějaké pořídit!

Že si nevíte rady? My vám poradíme!


Jak žít s inkontinencí bez obav a omezení

Jak žít s inkontinencí bez obav a omezení

Průzkumy ukazují, že inkontinence trápí stále více lidí. Únik moči ale není jen záležitostí starších ročníků, bojují s ním stále častěji i mladí a zdraví lidé. U těch se objevuje lehčí forma inkontinence, ta těžší se pak nejčastěji objevuje u mužů a žen kolem 65 roku života. Strategie boje s tímto problémem trápícím miliony lidí po celém světě jdou od omezování pitného režime až po společenskou izolaci ze strachu z nepříjemných situací. Toto vyhýbání však vůbec není nutné a pomocí aktivního plánování se lze bezstarostně a aktivně věnovat každodenním činnostem - od setkání s přáteli až po sportovní aktivity. Naše rada tak zní: nepopírejte problém! Zapojte správné pomůcky a užívejte si života.


5 důvodů proč si pořídit bezkontaktní teploměr

5 důvodů proč si pořídit bezkontaktní teploměr

Doba rtuťových teploměrů je již dávno pasé. Nejprve je vystřídaly digitální kontaktní teploměry a nyní jsou v popředí digitální bezdotykové teploměry. Pokud vás zajímá, na jakém principu vlastně bezkontaktní teploměr funguje, odpověď je jednoduchá: využívá infračerveného záření. Naměří hodnoty tohoto záření, které z měřeného člověka či předmětu vychází. Čím vyšší je teplota tělesa, tím více energie vyzařuje. Pokud si nejste jisti, zda je pro vaši rodinu bezkontaktní teploměr ten pravý, přečtěte si 5 důvodů, proč se bude bezkontaktní teploměr hodit i ve vaší domácnosti!


Úklid rychle a efektivně s novinkami od SANIT all a další vychytávky

Úklid rychle a efektivně s novinkami od SANIT all a další vychytávky

Ať už se chystáte na předvánoční úklid nebo jen potřebujete doplnit zásoby pro vaši úklidovou či jinou firmu, máme pro vás dobrou zprávu! Připravili jsme si pro vás širokou nabídku nových čisticích prostředků od ověřené značky SANIT all, prostředky, kterým provoníte prostory domovů i kanceláří, mikrovlákenné utěrky, které nezanechávají šmouhy, ale také rukavice pro ochranu rukou vás či vašich zaměstnanců. 


Nakopněte svou produktivitu s produkty MindFlow

Nakopněte svou produktivitu s produkty MindFlow

Všichni dobře známe stres před pracovními deadliny či studenstký život prolitý energetickými nápoji a kávou noc před zkouškou. Tvůrci těchto doplňků stravy však začli hledat možnosti, jak naplnit své ambice i život zdravěji a efektivněji. Chtěli ve zdraví stíhat víc, a tak našli přírodní zkratku k úspěchu - Mindflow, doplňky stravy bez chemie pro život žitý na maximum a přitom zdravě. 

Další