Jak si vybrat zásobník papírových ručníků?

Jak si vybrat zásobník papírových ručníků?

Existuje spoustu frekventovaných míst, jako například restaurace, školy, nákupní centra, kancelářské budovy či wellness a fitness centra, kde není vzhledem k počtu návštěvníků a s ohledem na hygienu prakticky možné používat klasické textilní ručníky. Z tohoto důvodu jsou využívány papírové ručníky nebo papírové utěrky - jednorázové, hygienické a ekonomické řešení. Jaké vybrat a kam je umístit?


Jednorázové rukavice - na co si dát pozor při výběru

Jednorázové rukavice - na co si dát pozor při výběru

Hygiena na prvním místě, ve zdravotnictví především. Co je dobré vědět, abyste správně vybrali kvalitní a spolehlivou ochranu pro váš personál? Jaký zvolit materiál? Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých materiálů? Jsou potřeba sterilní, nebo si vystačíte s těmi nesterilními? Jak vybrat vhodnou velikost, texturu, či barvu? Níže vám poradíme, jak vybrat ty správné.


Jaké druhy vitamínů známe a k čemu nám slouží?

Jaké druhy vitamínů známe a k čemu nám slouží?

Každým dnem neustále posloucháme o důležitosti vitamínů pro lidské zdraví. Většinu těchto organických látek si tělo neumí vyrobit svépomocí, a tak musí být přijímány externě. Jsou nezbytně důležité pro všechny pozitivní procesy našeho organismu a jejich dostatek je základem pevného zdraví bez nemoci. Víte, jaký vitamín je k čemu dobrý a co vám hrozí při jejich nedostatku či nadbytku?


Nové dávkovače mýdla a dezinfekce! Proč se budou hodit i u vás doma?

Správné hygienické návyky patří k hlavním preventivním opatřením, která nás chrání před viry, bakteriemi a dalšími mikroorganismy. A právě mytí a dezinfekce rukou mají v tomto zásadní roli. Každý člověk se totiž za den nesčetněkrát dotkne úst, očí a nosu, čímž nevědomky přenáší viry a bakterie. Dezinfekční gel a mýdlo jsou proto základní hygienickou výbavou nejen v obchodech a na cestách, ale i tam, kde trávíme nejvíce času – tedy doma.


Epidemie koronaviru opět sílí. Aktuální informace ke COVID-19

Epidemie koronaviru opět sílí. Aktuální informace ke COVID-19

Nikdo to nečekal tak brzy, ale koronavirová epidemie si ani v létě nevzala oddychový čas. Opět přibývá nově nakažených a roste i počet hospitalizovaných. Některé nemocnice již zavádějí opatření proti šíření nemoci, česká vláda zatím plošná nařízení nechystá. Na co by se měli čeští občané připravit?


Chystáte se na dovolenou? Přibalte si přírodní opalovací máslo

Chystáte se na dovolenou? Přibalte si přírodní opalovací máslo

V letním období budete s největší pravděpodobností řešit otázku, jaký opalovací krém použít pro ochranu své pokožky. Velké oblíbenosti se v dnešní době těší především přírodní produkty neobsahující škodlivé látky.

Ideální volbou pro bezpečné opalování je například přírodní opalovací máslo Naturetics s ochranným faktorem SPF 20. V následujících řádcích vám prozradíme více zajímavých a důležitých informací o tomto přípravku.


Pulzní oxymetr - proč se bude hodit i u vás doma

Pulzní oxymetr - proč se bude hodit i u vás doma

Ještě nemáte v domácí lékárničce pulzní oxymetr? Chyba! Z následujícího článku se dozvíte, proč by v ní neměl chybět. Dojde-li totiž k významnému poklesu kyslíku v krve, může vám tento na pohled nenápadný přístroj zachránit život.


Nepodceňujte dezinfekci! I když je COVID na ústupu

Nepodceňujte dezinfekci! I když je COVID na ústupu

Dezinfekce byla v posledních dvou letech jedním z nejvíce skloňovaných pojmů. V rámci prevence jsme měli dbát především na hygienu našich rukou.

V kabelkách proto rtěnky vystřídaly roušky a dezinfekce na ruce v malých lahvičkách. Stačila kapka rozetřená v dlani a viry si na nás nedovolily. A tak by tomu samozřejmě mělo být i nadále. COVID-19 totiž nezmizel, jen ho alespoň mediálně vytlačila válka na Ukrajině. Navíc COVID také není jediným vnějším nebezpečím, které nám hrozí při nedostatečné hygieně rukou.

Další