Na našem e-shopu můžete objednávat nepřetržitě 24 hodin denně.

Formy a ceny dopravy zboží

Způsob dopravy zboží si volíte před odesláním objednávky. 

V tuto chvíli nabízíme tyto formy dopravy.

 • ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

Zásilky zasíláme zásilkovou službou PPL nebo DPD - Dodání zboží do 24 hodin od podání v rámci České republiky

Cena za dopravu:

 • 89 Kč bez DPH v rámci celé ČR přes PPL
 • 75 Kč bez DPH v rámci celé ČR přes DPD

Zásilku odešleme na Vámi zvolenou dodací adresu na dobírku.

Platíte až při převzetí zboží.

V případě nezastižení adresáta bude zásilka doručena následující pracovní den. Před doručením zásilky budete informování o čase doručení.

 • ZÁSILKOVNA

Zboží si můžete vyzvednout přímo na Vámi vybraném výdejním místě Zásilkovny. Při objednávce jednoduše vyberete, na kterém výdejním místě si objednávku vyzvednete. Seznam výdejních míst si můžete prohlédnout zde.

Cena za dopravu:

 • 65 Kč bez DPH v rámci celé ČR

Jakmile předáme zboží k přepravě, Zásilkovna Vám pošle e-mail s trasovacím číslem. Díky trasovacího čísla si můžete lehce zjistit, kde se Vaše  objednávka aktuálně nachází. Trasovací číslo stačí pouze vložit zde. Po doručení objednávky na vybrané výdejní místo Vám bude zaslána SMS a email s heslem, které je potřeba pro vyzvednutí balíčku.

Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat - stačí totiž znát jen heslo. Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Doprava pomocí Zásilkovny může být použita v případech, kdy je hmotnost zásilky do 5 kg a rozměr 1 strany je maximálně 70 cm, součet všech tří stran je maximálně 120 cm.

 • PPL PARCELSHOP

Zboží si můžete také vyzvednout na pobočkách PPL ParcelshopPodívejte se, která je Vám nejblíž.

Cena za dopravu:

 • 75 Kč bez DPH v rámci celé ČR

Tuto variantu dopravy si jednoduše zvolíte při zadání objednávky a vyberete výběrové místo. V těchto výběrových místech je možnost platby na dobírku či převodem.

Balík můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Balík bude předán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku. V případě zásilky bez dobírky doručované do obchodní sítě Žabka je po příjemci požadován PIN, který je zaslán v e-mailové a sms zprávě.

 • DPD PICKUP

Zboží si můžete také vyzvednout na pobočkách DPD PickupPodívejte se, která je Vám nejblíž.

Cena za dopravu:

 • 70 Kč bez DPH v rámci celé ČR

Tuto variantu dopravy si jednoduše zvolíte při zadání objednávky a vyberete výběrové místo. V těchto výběrových místech je možnost platby na dobírku či převodem.

Balík můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v pobočce DPD Pickup. Při předání balíku bude po příjemci požadován PIN, který je zasílán v e-mailové a sms zprávě.

 • OSOBNÍ ODBĚR

Je účtován dle aktuálního ceníku.

Vybrané zboží si můžete vyzvednout přímo u nás na adrese ZENCO Corp. a.s., Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice, 722 00 (mapku najdete níže na této stránce).

Po přijetí objednávky Vám emailem nebo telefonicky potvrdíme, že je zboží připraveno k vyzvednutí.

MOŽNOSTI PLATBY

Při nákupu v našem e-shopu Zenco si můžete zvolit jeden z následujících způsobů platby. Některé formy jsou vázány na typ dopravy. 

 • PLATBA KARTOU 

Nejrychlejší způsob zaplacení online, který pro nás zajišťuje platební brána GP WebPay, nejpoužívanější platební brána v ČR. GP WebPay odpovídá celosvětovým standardům a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky definované karetními asociacemi MasterCard, VISA a American Express. Tyto standardy jsou označovány jako 3D Secure a zaručují maximální bezpečnost plateb. Do rozhraní platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Platba kartou je u nás zdarma.

 • NA DOBÍRKU

Za zboží platíte ve chvíli, kdy jej převezmete od přepravce. Přesný termín dodání Vám pošleme emailem. K zásilce bude samozřejmě přiložen odpovídající daňový doklad (jsme plátci DPH).

Cena za dobírku:

- cena 25 Kč bez DPH v rámci celé ČR

 • PŘEVODEM NA ÚČET

Jedná se o bezhotovostní úhradu předem na náš bankovní účet číslo: 2102100060/5500.

Po odeslání objednávky Vám bude do 24 hodin na Vaši emailovou adresu zaslána zálohová faktura. Při platbě převodem uveďte jako variabilní symbol číslo zálohové faktury.

Po přijetí Vaší platby na náš účet zboží nejpozději do 2 pracovních dnů vyexpedujeme (pokud je zboží skladem) na Vaši adresu a přesný termín dodání Vám potvrdíme na email. K zásilce bude samozřejmě přiložen odpovídající daňový doklad (jsme plátci DPH).

Za platbu převodem na náš účet neúčtujeme žádné poplatky.

 • HOTOVĚ NEBO PLATEBNÍ KARTOU PŘI OSOBNÍM ODBĚRU V OSTRAVĚ-TŘEBOVICÍCH

Emailem nebo telefonicky Vám potvrdíme, že zboží je připraveno k vyzvednutí.

Zboží si můžete vyzvednout přímo u nás na adrese:

ZENCO Corp. a.s., Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice, 722 00

Za zboží platíte při převzetí. Můžete zaplatit v hotovosti a nebo platební kartou. Přijímáme tyto typy platebních karet: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pay, American Express, Diners Club, Discover, JCB. K zásilce bude samozřejmě přiložen odpovídající daňový doklad (jsme plátci DPH).

Za platbu v hotovosti nebo platební kartou neúčtujeme žádné poplatky. 

ZÁSILKA

Zboží je důkladně zabaleno a pojištěno proti poškození.

 

UPOZORNĚNÍ!

Zenco si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek bez udání důvodu. Na již uzavřenou kupní smlouvu se vztahují obchodní podmínky platné v době jejího uzavření.


KDE NÁS NAJDETE