Bezdotykový teploměr pro rychlé a nerušené měření teploty spícím dětem a malý pomocník pulzní oxymetr by neměli chybět v žádné domácí lékárničce. Měření tělesné teploty vám mnoho napoví o vašem celkovém zdravotním stavu, případně vám pomůže odhalit počínající nemoc. Pulzní oxymetr vám dokonce může zachránit život.

Správnou činnost vašeho organismu pak můžete podpořit vhodně zvolenými doplňky stravy. Vitamíny a minerály doplní tělu živiny, kterých se mu z běžné stravy nedostává. 


Jak žít s inkontinencí bez obav a omezení

Jak žít s inkontinencí bez obav a omezení

Průzkumy ukazují, že inkontinence trápí stále více lidí. Únik moči ale není jen záležitostí starších ročníků, bojují s ním stále častěji i mladí a zdraví lidé. U těch se objevuje lehčí forma inkontinence, ta těžší se pak nejčastěji objevuje u mužů a žen kolem 65 roku života. Strategie boje s tímto problémem trápícím miliony lidí po celém světě jdou od omezování pitného režime až po společenskou izolaci ze strachu z nepříjemných situací. Toto vyhýbání však vůbec není nutné a pomocí aktivního plánování se lze bezstarostně a aktivně věnovat každodenním činnostem - od setkání s přáteli až po sportovní aktivity. Naše rada tak zní: nepopírejte problém! Zapojte správné pomůcky a užívejte si života.


5 důvodů proč si pořídit bezkontaktní teploměr

5 důvodů proč si pořídit bezkontaktní teploměr

Doba rtuťových teploměrů je již dávno pasé. Nejprve je vystřídaly digitální kontaktní teploměry a nyní jsou v popředí digitální bezdotykové teploměry. Pokud vás zajímá, na jakém principu vlastně bezkontaktní teploměr funguje, odpověď je jednoduchá: využívá infračerveného záření. Naměří hodnoty tohoto záření, které z měřeného člověka či předmětu vychází. Čím vyšší je teplota tělesa, tím více energie vyzařuje. Pokud si nejste jisti, zda je pro vaši rodinu bezkontaktní teploměr ten pravý, přečtěte si 5 důvodů, proč se bude bezkontaktní teploměr hodit i ve vaší domácnosti!


Nakopněte svou produktivitu s produkty MindFlow

Nakopněte svou produktivitu s produkty MindFlow

Všichni dobře známe stres před pracovními deadliny či studenstký život prolitý energetickými nápoji a kávou noc před zkouškou. Tvůrci těchto doplňků stravy však začli hledat možnosti, jak naplnit své ambice i život zdravěji a efektivněji. Chtěli ve zdraví stíhat víc, a tak našli přírodní zkratku k úspěchu - Mindflow, doplňky stravy bez chemie pro život žitý na maximum a přitom zdravě. 


Jaké druhy vitamínů známe a k čemu nám slouží?

Jaké druhy vitamínů známe a k čemu nám slouží?

Každým dnem neustále posloucháme o důležitosti vitamínů pro lidské zdraví. Většinu těchto organických látek si tělo neumí vyrobit svépomocí, a tak musí být přijímány externě. Jsou nezbytně důležité pro všechny pozitivní procesy našeho organismu a jejich dostatek je základem pevného zdraví bez nemoci. Víte, jaký vitamín je k čemu dobrý a co vám hrozí při jejich nedostatku či nadbytku?


Pulzní oxymetr - proč se bude hodit i u vás doma

Pulzní oxymetr - proč se bude hodit i u vás doma

Ještě nemáte v domácí lékárničce pulzní oxymetr? Chyba! Z následujícího článku se dozvíte, proč by v ní neměl chybět. Dojde-li totiž k významnému poklesu kyslíku v krve, může vám tento na pohled nenápadný přístroj zachránit život.