Nově v nabídce nitrilové rukavice easyCARE od ověřeného dodavatele ZARYS! Osobní odběr již od 3.000Kč

Užívání vitamínů a minerálů ve formě doplňků stravy by mělo být součástí denního stravování u každého z nás.

Dostatečný přísun vitamínů a minerálů zajišťuje správnou funkci orgánů a v organismu se standardně neprojeví, problémy nastávají až při jejich nedostatku. Základem úspěchu je tedy prevence a pravidelné užívání například ve formě doplňků stravy.  

Nakopněte svou produktivitu s produkty MindFlow

Nakopněte svou produktivitu s produkty MindFlow

Všichni dobře známe stres před pracovními deadliny či studenstký život prolitý energetickými nápoji a kávou noc před zkouškou. Tvůrci těchto doplňků stravy však začli hledat možnosti, jak naplnit své ambice i život zdravěji a efektivněji. Chtěli ve zdraví stíhat víc, a tak našli přírodní zkratku k úspěchu - Mindflow, doplňky stravy bez chemie pro život žitý na maximum a přitom zdravě. 


Jaké druhy vitamínů známe a k čemu nám slouží?

Jaké druhy vitamínů známe a k čemu nám slouží?

Každým dnem neustále posloucháme o důležitosti vitamínů pro lidské zdraví. Většinu těchto organických látek si tělo neumí vyrobit svépomocí, a tak musí být přijímány externě. Jsou nezbytně důležité pro všechny pozitivní procesy našeho organismu a jejich dostatek je základem pevného zdraví bez nemoci. Víte, jaký vitamín je k čemu dobrý a co vám hrozí při jejich nedostatku či nadbytku?


Pečujete dostatečně o své zdraví? Nezapomeňte na vhodné doplňky stravy

Pečujete dostatečně o své zdraví? Nezapomeňte na vhodné doplňky stravy

Každý ví, že dostatek pohybu a vhodná strava jsou základními stavebními kameny fyzického i psychického zdraví. Bohužel zdaleka ne všichni tato pravidla dodržují, a tak se naše společnost setkává s velkým výskytem civilizačních chorob. Skvělým krokem ke zlepšení zdravotního stavu jsou doplňky stravy v podobě vitamínů a minerálů. Berete nějaké?