Vážený zákazníku, vzhledem k vysokému nárůstu objednávek a oslabení našeho týmu v souvislosti s pandemií COVID-19, si Vás dovolujeme upozornit, že se v současnosti může prodloužit standardní doba doručení. Děláme vše co je v našich silách, abychom je vyřídili co nejdříve. 

Z důvodu zhoršující se situace ohledně COVID-19 jsme také nuceni dočasně zrušit možnost osobního odběru objednávek. Děkujeme za pochopení

Antigenní testy na koronavirus SARS-COV2, který způsobuje onemocnění COVID-19, jsou nejjednodušším způsobem prevence šíření této nákazy. Pořiďte si test na koronavirus a zabraňte šíření koronaviru na pracovišti nebo v rodině. V naší nabídce najdete antigenní testy, které do 15 minut vyhodnotí výsledek. Testy jsou certifikované, spolehlivé, rychlé a bezpečné.

Nabízíme dva druhy antigenních testů na Covid. Liší se pouze zpsobem použití. Výtěrové testy pravděpodobně zná každý, jednoduše se odebere vzorek genetického materiálu výtěrem z nosu a po několika minutách znáte výsledek. Méně invazivní jsou testy ze slin, které u nás získáte také. Jsou vhodné do každé situace, kdy není možné provést výtěrový test, nebo je jejich použití vyžadováno například kvůli zdravotnímu stavu.

Prevence šíření koronaviru je důležitá nejen pro rychlé navrácení lidí do normálu, ale také pro individuální ochranu zdraví ohrožených jedinců. Testováním můžete zabránit šíření této nákazy a uchránit tak zdraví lidí, pro které je nákaza nebezpečná. Covid má některé příznaky podobné, jako běžná chřipka. Proto je důležité včas zjistit, jestli je testovaný člověk infekční či nikoliv.

Nově v nabídce také testy na protilátky.

Aktuální informace ohledně proplácení antigenních testů pojišťovnami naleznete ZDE.

O proplacení konkrétních testů se prosíme informujte u své zdravotní pojišťovny. Proplacení negarantujeme, vše je na dané pojišťovně. Děkujeme za pochopení