Upozornění: Vzhledem k velkému množství objednávek může v současnosti dojít ke zpoždění doručení Vaší objednávky. Za způsobené komplikace se moc omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Antigenní testy na koronavirus SARS-COV2, který způsobuje onemocnění COVID-19, jsou nejjednodušším způsobem prevence šíření této nákazy. Pořiďte si test na koronavirus a zabraňte šíření koronaviru na pracovišti nebo v rodině. V naší nabídce najdete antigenní testy, které do 15 minut vyhodnotí výsledek. Testy jsou certifikované, spolehlivé, rychlé, bezpečné a schválené Ministerstvem zdravotnictví

Nabízíme dva druhy antigenních testů na Covid. Liší se pouze zpsobem použití. Výtěrové testy pravděpodobně zná každý, jednoduše se odebere vzorek genetického materiálu výtěrem z nosu a po několika minutách znáte výsledek. Méně invazivní jsou testy ze slin, které u nás získáte také. Jsou vhodné do každé situace, kdy není možné provést výtěrový test, nebo je jejich použití vyžadováno například kvůli zdravotnímu stavu.

Prevence šíření koronaviru je důležitá nejen pro rychlé navrácení lidí do normálu, ale také pro individuální ochranu zdraví ohrožených jedinců. Testováním můžete zabránit šíření této nákazy a uchránit tak zdraví lidí, pro které je nákaza nebezpečná. Covid má některé příznaky podobné, jako běžná chřipka. Proto je důležité včas zjistit, jestli je testovaný člověk infekční či nikoliv.

Nově v nabídce také test na COVID-19 ze vzorku moči a testy na protilátky.