Nově v nabídce nitrilové rukavice easyCARE od ověřeného dodavatele ZARYS! Osobní odběr již od 3.000Kč

Antigenní testy na koronavirus SARS-COV2, který způsobuje onemocnění COVID-19, jsou nejjednodušším způsobem prevence šíření této nákazy. Pořiďte si test na koronavirus a zabraňte šíření koronaviru na pracovišti nebo v rodině. V naší nabídce najdete antigenní testy, které do 15 minut vyhodnotí výsledek. Testy jsou certifikované, spolehlivé, rychlé a bezpečné.

Nabízíme dva druhy antigenních testů na Covid. Liší se pouze zpsobem použití. Výtěrové testy pravděpodobně zná každý, jednoduše se odebere vzorek genetického materiálu výtěrem z nosu a po několika minutách znáte výsledek. Méně invazivní jsou testy ze slin, které u nás získáte také. Jsou vhodné do každé situace, kdy není možné provést výtěrový test, nebo je jejich použití vyžadováno například kvůli zdravotnímu stavu.

Prevence šíření koronaviru je důležitá nejen pro rychlé navrácení lidí do normálu, ale také pro individuální ochranu zdraví ohrožených jedinců. Testováním můžete zabránit šíření této nákazy a uchránit tak zdraví lidí, pro které je nákaza nebezpečná. Covid má některé příznaky podobné, jako běžná chřipka. Proto je důležité včas zjistit, jestli je testovaný člověk infekční či nikoliv.

Nově v nabídce také testy na protilátky.


Chřipka, nebo Covid? S novým testem to zjistíte do 15 minut

Chřipka, nebo Covid? S novým testem to zjistíte do 15 minut

Teplota, bolest hlavy, bolest kloubů, individuálně pak další potíže jako kašel, rýma nebo zažívací obtíže. To jsou typické příznaky chřipky, ale také koronaviru. Již třetím rokem se při těchto příznacích začneme strachovat, zda je to "jen" chřipka, či obáváný vir COVID-19. Jak tedy rozpoznat, kterou z těchto nemocí jste se nakazili? 


Epidemie koronaviru opět sílí. Aktuální informace ke COVID-19

Epidemie koronaviru opět sílí. Aktuální informace ke COVID-19

Nikdo to nečekal tak brzy, ale koronavirová epidemie si ani v létě nevzala oddychový čas. Opět přibývá nově nakažených a roste i počet hospitalizovaných. Některé nemocnice již zavádějí opatření proti šíření nemoci, česká vláda zatím plošná nařízení nechystá. Na co by se měli čeští občané připravit?


Nejoblíbenější test na COVID-19 použijete podobně jako lízátko

Nejoblíbenější test na COVID-19 použijete podobně jako lízátko

Testování na COVID-19 je účinnou prevencí, jak nešířit dál koronavirus, pokud se jím nakazíme, a jak ochránit své blízké. Je ale též skvělým pro nás samotné, zejména pokud předpokládáme, že bychom mohli mít těžší průběh. Testy a testování nám však nejsou nijak příjemnými. Zkuste lízátkový test. U něj skutečně nepocítíte žádný diskomfort.


Testy protilátek na COVID-19

Testy protilátek na COVID-19

Debata okolo uznávání protilátek jakožto potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 byla v posledních měsících poněkud vyhrocená. Není proto na škodu, podívat se na toto téma s dostatečným odstupem, bez zbytečného patosu, a uvést věci týkající se testů protilátek na pravou míru.


Spolehlivé antigenní testy zachytí všechny mutace COVID-19 včetně varianty Omicron

Spolehlivé antigenní testy zachytí všechny mutace COVID-19 včetně varianty Omicron

Antigenní testy na koronavirus se bohužel v posledních měsících staly běžnou výbavou domácností. Každý si čas od času potřebuje ověřit, zda náhodou není nakažený. S příchodem varianty Omicron však mnozí lidé těmto domácím testům určeným pro samotestování přestali věřit. Přitom i tyto testy dokáží Omicron spolehlivě zachytit.


Jak vybrat antigenní test na COVID-19

Jak vybrat antigenní test na COVID-19

Váháte, podle čeho se rozhodnout při výběru antigenního testu na koronavirus?

Právě pro Vás jsme sestavili tabulku našich testů podle citlivosti, specifity a celkové přesnosti z klinických studií. Všechny námi nabízené testy najdete zde.


Jaký je rozdíl mezi slinovými a výtěrovými antigenními testy?

Jaký je rozdíl mezi slinovými a výtěrovými antigenními testy?

Testování se stalo běžnou součástí našeho života. Musíme se testovat v práci, při vstupu do některých míst a raději si provádíme testy před návštěvou někoho, kdo by na aktuální onemocnění Covid-19 mohl být citlivý. Jaké jsou ale rozdíly mezi testy, jež se provádí výtěrem nebo sběrem slin?