Upozornění: Vzhledem k velkému množství objednávek může v současnosti dojít ke zpoždění doručení Vaší objednávky. Za způsobené komplikace se moc omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Cena
216,52 Kč bez DPH (249 Kč s DPH)

Výrobce

Kód produktu
VIT_GN010

Upřesněte výběr produktu

1 - 3 pracovní dny

L-Arginin patří mezi semi-esenciální aminokyseliny (ty, které si lidský organismus za určitých podmínek nedokáže vytvořit sám) a tak je jeho příjem nezbytný. L-Arginin si tělo nedokáže vytvořit samo například v období růstu/vývoje, rekonvalescence po úrazu, potýkání organismu s chronickým onemocněním a zvýšená tělesná námaha. Vhodný je také pro sportovce.

Účinky L-Argininu:

-podporuje imunitní reakci organismu
-prokrvuje a tím podporuje regeneraci, svaly i pohlavní orgány
-podporuje spermatogenezi a erekci
-reguluje množství krevního cukru
-podporuje zásobování mozku a srdce kyslíkem
 
Balení 100 ks. Více

Golden Nature L-Arginin patří mezi semi-esenciální aminokyseliny (ty, které si lidský organismus za určitých podmínek nedokáže vytvořit sám) a tak je jeho příjem nezbytný. L-Arginin si tělo nedokáže vytvořit samo například v období růstu/vývoje, rekonvalescence po úrazu, potýkání organismu s chronickým onemocněním a zvýšená tělesná námaha. Vhodný je také pro sportovce.

L-Arginin má významný vliv na kardiovaskulární systém, jelikož je nezbytný pro vznik oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý je důležitou složkou organismu zejména pro průchodnost cév, způsobuje totiž vazodilataci (roztažení cév), která má významný vliv na regulaci krevního tlaku.

Dále je Arginin důležitý pro produkci růstového hormonu, který má nejen velký vliv na nárůst svalové hmoty a správný vývoj, ale také urychluje regeneraci, bojuje proti negativnímu vlivu volných radikálů (antioxidační efekt) a podílí se na metabolismu dalších důležitých aminokyselin.

Doplněk se také často používá před tréninkem či jinou fyzickou aktivitou, a to díky své schopnosti zvyšovat produkci oxidu dusnatého (NO), který zase zvyšuje průtok krve a svalové pumpy.

L-Arginin v organismu podporuje:

  • imunitní reakci organismu
  • prokrvení a tím podporuje regeneraci, svaly i pohlavní orgány
  • spermatogenezi a erekci
  • reguluje množství krevního cukru
  • zásobování mozku a srdce kyslíkem

Složení v jedné kapsli:

  • L-Arginin HCl - 500 mg
  • Transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina), protispékavé látky: oxid křemičitý, stearát hořečnatý

Obsah balení: 100 ks

Doporučené dávkování: Užívejte 4 kapsle 1x denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Jedná se o doplněk stravy. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním svitem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování 4 kapsle. Minimální trvanlivost do data uvedeném na obalu. Vyrobeno v ČR.