Nově v nabídce nitrilové rukavice easyCARE od ověřeného dodavatele ZARYS! Osobní odběr již od 3.000Kč

Cena
187 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
2962

Varianta neexistuje
56 - 6 cm

ks

Hadicový obvaz je určen k efektivnímu krytí kůže po aplikaci mastí. Obvaz je trvale elastický, prodyšný a díky nepropustné struktuře tkaniny výborný k překrývání mastí a krémů. Jeho užití znatelně zmírňuje svědění kůže a brání vzniku infekce způsobené rozškrábáním kůže.

Rozměry/Obsah balení:
Vel. 34 - 4 cm (pro ruce a paže)/1 ks v balení/Délka: 20 m
Vel. 56 - 6 cm (pro paže a dolní končetiny)/1 ks v balení/Délka: 20 m Více

Hadicový obvaz slouží k bezproblémovému a efektivnímu krytí kůže po aplikaci mastí a lze jej používat i zvlhčený. Obvaz je trvale elastický, prodyšný a díky nepropustné struktuře tkaniny výborný k překrývání mastí a krémů. Jeho užití znatelně zmírňuje svědění kůže a brání vzniku infekce způsobené rozškrábáním kůže.

  • Hadicový gázový obvaz bezešvý, mírně elastický.
  • Jedná se o zdravotnické prostředky.
  • 100% bavlna

K dispozici ve dvou rozměrech:

  • Vel. 34 - 4 cm/Délka: 20 m: Pro ruce a paže
  • Vel. 56 - 6 cm/Délka: 20 m: Pro paže a dolní končetiny

O společnosti ABENA:
Dánská firma ABENA byla založena v roce 1980, výrobní zařízení společnosti patří mezi nejnovější a nejpokročilejší v Evropě s neustále vynakládanými investicemi zaměřenými jak na dosažení maximálního pohodlí uživatele, tak i na zvyšování ochrany životního prostředí. Výrobky firmy ABENA se prodávají ve více než 60 zemích po celém světě.

Filosofie a etický kodex společnosti:
Maximální efektivita výroby vzhledem k nejmodernějším technologiím a efektivní logistice. Vysoká kvalita a výborná cena = úspory při používání. Všechny výrobky jsou vyvíjené v úzké spolupráci s ošetřovatelským personálem i koncovými uživateli. ABENA je držitelem této certifikace: Global Compact, Nordic Ecolabel, EU Ecolabel, Astma-Allergi Danmark a dalších.