Upozornění: Vzhledem k velkému množství objednávek může v současnosti dojít ke zpoždění doručení Vaší objednávky. Za způsobené komplikace se moc omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Cena
260 Kč bez DPH (299 Kč s DPH)

Výrobce

Kód produktu
VIT_GN073

1 - 3 pracovní dny
ks

Golden Nature Guarana je výborný doplněk stravy sloužící jako možná náhrada kávy, kdy její povzbuzující efekt je dokonce vyšší a nastupuje pozvolně. Vysoký obsah kofeinu - 10%.

Guarana má blahodárný efekt na:

-imunitní systém
-fyzickou a psychickou vitalitu
-energii
-kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus tuků
-trávení
 
Balení 100 ks. Více

Golden Nature Guarana je výborný doplněk stravy sloužící jako možná náhrada kávy, její povzbuzující efekt je dokonce vyšší a nastupuje pozvolně.

V semenech Guarany je dvakrát více kofeinu, než kolik bychom ho našli v kávě. Proto pokud potřebujete povzbudit svůj organismus například po ránu, raději sáhněte po tomto přírodním povzbuzovači bez vedlejších účinků, namísto kávy nebo slazeného nápoje s přídavkem kofeinu.

Mezi další obsažené aktivní látky patří theofylin a theobromin. Tyto složky regulují hladinu krevního tlaku, podporují nervovou činnost a mají protizánětlivý efekt na organismus. Kromě toho společně s kofeinem pomáhají oddalovat pocit únavy, a to na delší dobu než při užití samotného kofeinu. Kofein sám o sobě totiž energii dodává skokově a po několika hodinách po užití způsobuje razantní energetický útlum. Guarana je díle také bohatá na minerály, aminokyseliny, vitaminy skupiny B a vitamin C.

Guarana v organismu podporuje:

  • imunitní systém
  • fyzickou a psychickou vitalitu
  • energii
  • kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus tuků
  • trávení

Jako intenzivní přírodní stimulant a antioxidant Guarana posiluje psychickou pohodu, soustředěnost, koncentraci, mentální výkonnost a paměť. Její užívání je proto ideální v případě, že vykonáváte psychicky náročnou práci. Dále také zlepšuje fyzickou kondici a pomáhá s kontrolou tělesné hmotnosti, neboť urychluje metabolismus a potlačuje pocit hladu a chuti k jídlu. Vítaného pomocníka představuje i při bolestech hlavy. V neposlední řadě detoxikuje tělo a očisťuje ho od volných radikálů, takže se dostavují pocity vitality a omlazení.   


Složení v jedné kapsli:

  • Guarana - 500 mg (z toho 10% kofeinu)
  • Transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina)     


Obsah balení:
100 ks

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle 1x denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Jedná se o doplněk stravy s obsahem kofeinu. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním svitem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování 2 kapsle. Není vhodné kombinovat s alkoholem. Minimální trvanlivost do data uvedeném na obalu. Vyrobeno v ČR.