Cena
68 Kč bez DPH (82,28 Kč s DPH)

Výrobce

Kód produktu
COV008

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

EnMed® Jednorázový operační plášť v modré barvě, 40gsm.
Operační pláště o síle 40 GMS, jsou nesterilní a se dvěma úvazky. Více

EnMed® Jednorázový operační plášť v modré barvě, 30-40gsm. 

  • barva: modrá
  • vázání na šňůrky 
  • ultrazvukové šití
  • suchý zip
  • rukávy zakončeny bavlněnou manžetou
  • materiál: netkaná textilie (polypropylenová vláknina 40g/m2)

 

Rozměry:

         výška (cm)    hrudník (cm)

 XL         130              77,5  

XXL        133              79,5

 

VYSOKÝ VÝKON A KOMFORT

Všechny naše pláště jsou navrženy tak, aby zlepšily výkon vašeho chirurgického týmu. Jsou velkoryse střižené v hrudi a rukávech pro větší pohodlí a svobodu pohybu. Široká škála velikostí a délek ENMED uspokojuje potřeby každého klinika s prodyšnou špičkovou technologií látky udržující nositele v pohodlí a suchu, a to i během dlouhých procedur. Většina našich chirurgických pláště je navržena s lepenými švy rukávů, které přinášejí vyšší pohodlí a sílu.

SNADNÉ POUŽITÍ

Všechny chirurgické pláště ENMED mají intuitivní barevné kódování. Štítky produktů, vázání na krk a záložky pro přenos zobrazují fialovou barvu pro standardní výkon nebo modrou barvu pro vysoký výkon. Kapky se shodují s americkými standardními úrovněmi AAMI 1 až 4. Tyto barvy, stejně jako kapičky na plášti a také razítko na obou stranách pláště s velikostí a délkou, usnadňují výběr ideálního pláště pro individuální požadavky jakéhokoli chirurgického zákroku.

SKLADOVÁNÍ A LIKVIDACE

Skladujte v suchém a čistém prostředí v původním obalu při teplotách v rozmezí 15 ° C až 25 ° C (58 ° F až 78 ° F) a při relativní vlhkosti nižší než 80%. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření, zdrojů vysoké teploty a par rozpouštědel. Skladovatelnost je 60 měsíců od data výroby při skladování, jak je uvedeno výše. S kontaminovaným oděvem zacházejte opatrně a v souladu s národními předpisy.