Ochranné obleky patří mezi často žádané prvky ochrany člověka před kontaminací. Výhodou obleku je, že chrání celého člověka, samozřejmě v kombinaci s rukavicemi a botami, pro kompletní ochranu je dobré použít i brýle nebo ochranný štít a samozřejmě respirátor.

Obleky, které získáte na e-shopu Zenco, jsou lehké a dají se proto pohodlně nosit i delší dobu a zároveň nabízíme široký výběr velikostí. Ochranné obleky mají největší význam na pracovištích, kde existuje riziko potřísnění či jiného zasažení škodlivými látkami. Také se samozřejmě osvědčily ve zdravotnických provozech při pandemii Covid-19, protože chránily zdravotnický personál.

Pokud chcete být uchráněni ve svém zaměstnání, ať už jste lékař, zdravotní sestra, záchranář nebo třeba aplikujete pěnové izolace, spolehněte se na ochranné obleky Zenco. V této kategorii naleznete také další ochranné prvky, jako jsou chirurgické pláště, jednorázové rukávníky, návleky na boty, pláště a pulzní oxymetry. Ty jsou důležité zejména proto, abychom věděli, je-li člověk dobře saturovaný kyslíkem.