Ochranné obleky patří mezi často žádané prvky ochrany člověka před kontaminací. Výhodou obleku je, že chrání celého člověka, samozřejmě v kombinaci s rukavicemi a botami, pro kompletní ochranu je dobré použít i brýle nebo ochranný štít.

Obleky, které získáte na e-shopu Zenco, jsou lehké a dají se proto pohodlně nosit i delší dobu a zároveň nabízíme široký výběr velikostí. Ochranné obleky mají největší význam na pracovištích, kde existuje riziko potřísnění či jiného zasažení škodlivými látkami. Také se samozřejmě osvědčily ve zdravotnických provozech při pandemii Covid-19, protože chránily zdravotnický personál.

Pokud chcete být uchráněni ve svém zaměstnání, ať už jste lékař, zdravotní sestra, záchranář nebo třeba aplikujete pěnové izolace, spolehněte se na ochranné obleky Zenco. V této kategorii naleznete také další ochranné prvky, jako jsou chirurgické pláště, jednorázové rukávníky, návleky na boty a návštěvnické pláště.

Jaké jsou rozdíly mezi ochrannými obleky? Zvolte ten správný

Jaké jsou rozdíly mezi ochrannými obleky? Zvolte ten správný

Nejspíše není třeba vysvětlovat současný smutný boj s pandemií COVID-19. Přes dva roky trvající situace stále ještě nekončí, a tak je potřeba se mít na pozoru. Součástí boje s nemocí jsou i ochranné obleky. Ty však můžete využít i pro jiné účely, kdy potřebujete ochránit své tělo před vnějšími vlivy.

Jaké jsou ty základní a v čem se od sebe jednotlivé typy liší?