Dezinfekce je látka, která eliminuje škodlivé bakterie a viry a tím přispívá k celkové hygieně daného prostředí. Díky dezinfekci můžete zajistit, že se žádné škodlivé nebo nebezpečné nemoci nešíří a dezinfekce tyto viry či bakterie rovnou zlikviduje.

Vyberte si dezinfekci z nabídky Zenco a vybavte svou provozovnu účinnou ochranou. Dezinfekci můžete aplikovat také díky bezdotykovým dávkovačům. Specializujeme se na antibakteriální a sanitární gely, dezinfekční roztoky a mýdla s antibakteriální složkou.

Nabízíme antibakteriální gely na ruce, které znáte ze vstupu do různých podniků, dále se můžete vybavit antibakteriálními ubrousky a získáte i různé dezinfekční roztoky.

Nepodceňujte dezinfekci! I když je COVID na ústupu

Nepodceňujte dezinfekci! I když je COVID na ústupu

Dezinfekce byla v posledních dvou letech jedním z nejvíce skloňovaných pojmů. V rámci prevence jsme měli dbát především na hygienu našich rukou.

V kabelkách proto rtěnky vystřídaly roušky a dezinfekce na ruce v malých lahvičkách. Stačila kapka rozetřená v dlani a viry si na nás nedovolily. A tak by tomu samozřejmě mělo být i nadále. COVID-19 totiž nezmizel, jen ho alespoň mediálně vytlačila válka na Ukrajině. Navíc COVID také není jediným vnějším nebezpečím, které nám hrozí při nedostatečné hygieně rukou.


Bezdotyková dezinfekce zabraňuje šíření nemocí

Bezdotyková dezinfekce zabraňuje šíření nemocí

Při boji se současnou pandemií je každý malý krok velmi důležitým prostředkem. To platí samozřejmě i pro bezkontaktní hygienu a dezinfekci, které jsou dnes již naprostou samozřejmostí. V čem jsou dávkovače vhodnějším řešením?