Nově v nabídce nitrilové rukavice easyCARE od ověřeného dodavatele ZARYS! Osobní odběr již od 3.000Kč

Pro 100% hygienické prostředí jsou bezdotykové dávkovače tím nejlepším řešením. Pomocí senzorů, které snímají pohyb vašich rukou, dávkují dezinfekci nebo mýdlo v potřebném množství, aniž by došlo k jakémukoliv kontaktu. Vybrat si můžete bezdotykové dávkovače na dezinfekci a mýdlo a k nim si můžete vybrat i praktické stojany na dávkovače. Protože napájení je zajištěno bateriemi, můžete si vybrat i ty. Pokud chcete své dávkovače ještě vylepšit, můžete si vybrat z nabídky příslušenství k dávkovačům.

Součástí jsou také vyměnitelné pumpičky, díky kterým si můžete zvolit, zda budete mít tekutou, gelovou nebo pěnovou náplň. Další výhodou je napájení na baterie, které zajistí provoz na několik týdnů či měsíců bez potřeby výměny.

Bezdotykové dávkovače, dezinfekce a ochranné pomůcky od Zenco se stanou výbornými pomocníky nejen ve vaší domácnosti, ale i ve vašem podnikání. Ochrání, vyčistí a poskytnou vám skvělou ochranu před nečistotou, bakteriemi a viry.

Jak si vybrat zásobník papírových ručníků?

Jak si vybrat zásobník papírových ručníků?

Existuje spoustu frekventovaných míst, jako například restaurace, školy, nákupní centra, kancelářské budovy či wellness a fitness centra, kde není vzhledem k počtu návštěvníků a s ohledem na hygienu prakticky možné používat klasické textilní ručníky. Z tohoto důvodu jsou využívány papírové ručníky nebo papírové utěrky - jednorázové, hygienické a ekonomické řešení. Jaké vybrat a kam je umístit?


Nové dávkovače mýdla a dezinfekce! Proč se budou hodit i u vás doma?

Správné hygienické návyky patří k hlavním preventivním opatřením, která nás chrání před viry, bakteriemi a dalšími mikroorganismy. A právě mytí a dezinfekce rukou mají v tomto zásadní roli. Každý člověk se totiž za den nesčetněkrát dotkne úst, očí a nosu, čímž nevědomky přenáší viry a bakterie. Dezinfekční gel a mýdlo jsou proto základní hygienickou výbavou nejen v obchodech a na cestách, ale i tam, kde trávíme nejvíce času – tedy doma.


Bezdotyková dezinfekce zabraňuje šíření nemocí

Bezdotyková dezinfekce zabraňuje šíření nemocí

Při boji se současnou pandemií je každý malý krok velmi důležitým prostředkem. To platí samozřejmě i pro bezkontaktní hygienu a dezinfekci, které jsou dnes již naprostou samozřejmostí. V čem jsou dávkovače vhodnějším řešením?