Ať už se chystáte na předvánoční úklid nebo jen potřebujete doplnit zásoby pro vaši úklidovou či jinou firmu, máme pro vás dobrou zprávu! Připravili jsme si pro vás širokou nabídku nových čisticích prostředků od ověřené značky SANIT all, prostředky, kterým provoníte prostory domovů i kanceláří, mikrovlákenné utěrky, které nezanechávají šmouhy, ale také rukavice pro ochrannu rukou vás či vašich zaměstnanců. 

Tyto úklidové pomocníky a vychytávky ocení jak domácnosti, tak firmy. A to všechno za skvělé ceny, které jinde nenajdete! 

Kvalitní čisticí prostředky jsou základ

Potřebujete vytřít podlahu, utřít konferenční stůl, kuchyňskou linku, WC, koupelnu, interiér automobilu, nebo třeba zrcadlo? Máme pro vás řešení! Kvalitní čisticí prostředky značky SANIT All vám dokáží pomoci se všemi problémy. S podzimem jsme pro vás doplnili spoustu novinek pro čistý a voňavý domov nebo pracoviště.

Univerzální čisticí prostředek

 • SANIT all Univerzál - polymerová dezinfekce pro čištění a dezinfekci všech povrchů a ploch bez oplachů, eliminuje bakterie, viry a plísně, skvěle odmašťuje a zanechává ochrannou polymerovou vrstvu.

Koupelny a WC

 • SANIT all WC gel - čistící přípravek na sanitární keramiku. Účinně odstraňuje rez, vodní a močový kámen, plísně a jiné nečistoty. Působí nad i pod vodní hladinou.
 • SANIT all Bathroom - pro rychlé a šetrné odstranění usazené nečistoty, rez, vodního kamene a zbytků mýdla z veškeré sanitární techniky. Zanechává zářivý lesk a příjemnou dlouhotrvající vůni.

Skla

 • SANIT all Glass - tekutý čisticí prostředek, který spolehlivě čistí skleněné plochy, skla, zrcadla. Příjemná citrusová vůně, nezanechává šmouhy.
 • SANIT all Glass Power - vysoce účinný tekutý čisticí prostředek s obsahem čpavku na čištění skel, zrcadel a keramiky. Výborně odstraňuje také hmyz z čelních skel automobilů.

Povrchy a plochy

SANIT all Home

 • SANIT all Home - tekutý dezinfekční a čistící prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst postřikem v domácnostech, školách, ubytovacích zařízeních a restauracích eliminující bakterie a viry bez poškození materiálu, odstraňuje zdroj zápachu.
 • SANIT all Profi - je koncentrovaný tekutý dezinfekční i čistící prostředek určený pro všechny omyvatelné plochy, povrchy a vybavení ve zdravotnických zařízeních (možné používat i v přítomnosti lidí), v potravinářství či v prostředcích hromadné dopravy. Přípravek je určen pro profesionální použití, jemně parfémováno.
 • SANIT all Profi-N - je určen k mytí nesavých povrchů-podlahy, pracovní plochy. Prostředek se vyznačuje dobrou odmašťovací schopností. Při nízkých koncentracích pracovního roztoku není nutný následný oplach vodou. Je charakteristický silnou a dlouhotrvající baktericidní, virucidní, fungicidní a protikvasinkovou účinností.

Podlahy

 • SANIT all Alco Clean - čistící přípravek s obsahem alkoholu určený k čištění všech druhů omyvatelných podlahových krytin. Vhodný také na lesklé plochy, na kterých nezanechává stopy, naopak podporuje jejich lesklý vzhled a zanechává svěží vůni.
 • SANIT all Floors - šetrný univerzální přípravek na mytí podlah a dalších nesavých povrchů. Jeho účinné složení s výtažky z citronové kůry lehce odstraní veškeré nečistoty z čištěných ploch a zanechá je dokonale čisté, lesklé a beze šmouh. Vhodný také k mytí podlah ošetřených polymerovými produkty a podlahovin s PU úpravou. 

Svěží a voňavý prostor

Po náročném úklidu odstraňte nepříjemné pachy a osvěžte váš domov, kancelář či toalety pomocí vonných koncentrátů či osvěžovače. Jejich příjemná vůně vám navíc dodá skvělou náladu.

SANIT all vonný koncentrát

 • SANIT all vonný koncentrát - nechte se hýčkat jemnými a povzbuzujícími květinovými tóny růže a magnolie. Osvěžovač vzduchu pomáhá efektivně odstraňovat nepříjemné pachy a osvěží váš domov. Překrývá také nepříjemné pachy v kancelářích, vstupních halách i toaletách.
 • SANIT all Air - bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci prostor, vzduchu, ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením). 
 • Osvěžovač vzduchu Mediclean - Mediclean 610 Fresh s vůní černého hroznu k osvěžení vzduchu na toaletách, v koupelnách, kancelářích a dalších veřejně přístupných prostorách.

Čisticí ubrousky pro rychlé použití

Úsporné, ihned připravené k použití, s rychlou dobou účinnosti a širokým spektrem účinků. Ušetřete čas a námahu a vyzkoušejte čisticí ubrousky.

 • SANIT all Interior - dezinfekční ubrousky k okamžitému použití pro plošnou dezinfekci ploch, předmětů a povrchů. Jsou vhodné pro široké spektrum použití - domácnosti, kanceláře, kosmetické salony, sportovní centra, zdravotnická zařízení.
 • Medisept ubrousky - vysoce kvalitní impregnované netkané ubrousky k účinné dezinfekci rukou a malých ploch, povrchů a předmětů odolných vůči působení alkoholů v oblasti zdravotnictví, veřejných institucí, komunální hygieny apod.
 • That´s It antibakteriální ubrousek - revoluční ochrana proti virům a bakteriím, která dlouhodobě chrání povrchy v domácnostech, nemocnicích, obchodech a na dalších veřejně přístupných místech.ochranné rukavice

Chraňte své ruce

Ruce jsou při úklidu velmi namáhané a proto je nutné pokožku chránit ochrannými rukavicemi. Naše rukavice jsou snadno skladovatelné a ochrání vaše ruce před nečistotami, případnou mastnotou a dalšími škodlivými vlivy. V naší nabídce najdete široký výběr vinylových, latexových i nitrilových rukavic v několika barevných provedeních, které doporučujeme především lidem s citlivou kůží a alergikům.

Hadřík, který nedělá šmouhy

Univerzální utěrka z mikrovlákna je naprosto nenahraditelným pomocníkem při úklidu, jelikož věci čistí a leští současně. Oceníte ji například u mytí oken, protože nezanechává žádné šmouhy. Hadřík dokonale vyčistí také vanu, umyvadlo, dřez, obklad nebo nábytek. Motoristé ocení vlastnosti mikrohadříku při mytí skel, karoserie i interiéru svého automobilu. Třešničkou je vysoká savost, absoprce mastnoty a fakt, že nepoškozuje povrchy

A to vše za skvělé ceny.