Pokud hledáte prémiové nitrilové rukavice pro práci v náročném prostředí, kde se počítá pevný úchop a přesnost, a volnost pohybu není ničím omezena a pokud je pro Vás důležitá odolnost vůči virům, plísním a bakteriím – pak jsou nitrilové rukavice MERCATOR® gogrip stvořeny právě pro Vás.

Mimořádně elastické nitrilové rukavice MERCATOR® gogrip jsou dvakrát-třikrát silnější než standardní rukavice dostupné na trhu. Tyto rukavice vyrobené z pevného nitrilu se vyznačují unikátní diamantovou 3D texturou, díky níž je Váš úchop silný a stabilní, a zároveň neomezuje Vaši přesnost.

Díky originální struktuře MERCATOR® gogrip můžete obsluhovat mobilní zařízení bez sundávání rukavic. Navíc revoluční diamantová 3D textura zabraňuje potivosti rukou při používání, a to zvyšuje pracovní komfort při minimalizaci rizika poškození kůže rukou.

Specifikace rukavic gogrip:

  • Kategorie III, typ Bmercator gogrip zelené
  • Balení 50 ks ochranných rukavic
  • Ochrana proti chemikáliím, bariéra pro bakterie, plísně a viry
  • Nepudrované
  • Snadné navlékání rukavic a pevný úchop díky speciální diamantové textuře – i v mastném a mokrém prostředí
  • Vyrobeny z nitrilu
  • 2-3x silnější než standardní nitrilové rukavice
  • Univerzální, vhodné pro levou i pravou ruku
  • Umožňují obsluhovat dotyková zařízení 

Mercator GOGRIP modré

2x silnější ochranné nepudrované nitrilové rukavice Mercator gogrip blue se doporučují zejména v potravinářském průmyslu, tedy tam, kde jsou vaše ruce vystaveny práci ve vlhkém, mastném a mokrém prostředí, konkrétně:  masný a rybný průmysl, mlékárenský průmysl, zpracování ovoce a zeleniny, výroba nápojů, výroba mražených potravin, pekařská a cukrářská výroba, prodej živých ryb, dezinfekce pracovních ploch — příprava roztoků a provedení, čištění, práce u nádrží, odběr vzorků do laboratoře a mytí strojů.

Mercator GOGRIP černé

2x silnější ochranné nepudrované nitrilové rukavice Mercator gogrip black se doporučují především v automobilovém, konstrukčním, montážním a průmyslovém odvětví – všude tam, kde vaše ruka potřebuje ochranu před zašpiněním a je vystavena kontaktu s chemickými látkami, jako jsou oleje a maziva. Konkrétně se jedná o autoservis, dílenské práce, konstrukční a montážní práce – automotive, průmysl, mechanizace a stavebnictví, elektrotechnika, hydraulika, údržba, zámečnické a truhlářské dílny, komunální hospodářství, technické a hygienické provozy, potravinářství či údržba čistoty.mercator gogrip černé

Mercator GOGRIP oranžové

3x silnější ochranné nepudrované nitrilové rukavice Mercator gogrip orange se doporučují především v automobilovém odvětví při obsluze strojů, konstrukčním, palivovém montážním a průmyslovém odvětví – všude tam, kde vaše ruka potřebuje ochranu před zašpiněním a je vystavena kontaktu s chemickými látkami, jako jsou oleje a maziva. Využijete je tedy například ve stavebnictví, hornictví, chemickém průmyslu, hutnictví, truhlářství, skladech, automotive, lakovnách, potravinářství nebo v údržbě čistoty.

Mercator GOGRIP zelené

3x silnější ochranné nepudrované nitrilové rukavice Mercator gogrip green se dokonale osvědčí jak v těžkém průmyslu či letectví, tak při každodenní práci instalatérů nebo v potravinářských závodech. MERCATOR gogrip green vám zajistí ochranu při práci na zahradě i v dílně – zkrátka všude tam, kde Vaše ruce potřebují ochranu před znečištěním a jsou vystaveny styku s chemickými látkami. Využití tak najdou například v zemědělství a zahradnictví, automobilovém průmyslu, letectví, chemickém průmyslu, vodovodních instalacích, hydraulice, úklidovém sektoru, lakovnách, potravinářství, lovectví a rybolovu, průmyslu, výrobě a kutilství.