Všichni dobře známe stres před pracovními deadliny či studenstký život prolitý energetickými nápoji a kávou noc před zkouškou. Tvůrci těchto doplňků stravy však začli hledat možnosti, jak naplnit své ambice i život zdravěji a efektivněji. Chtěli ve zdraví stíhat víc, a tak našli přírodní zkratku k úspěchu - MindFlow, doplňky stravy bez chemie pro život žitý na maximum a přitom zdravě. 

Produkty MindFlow jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků, z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí v tom správném množství a vyrábí se přímo v České republice. Hledají synergii mezi složkami i nejúčinnější kombinace, které pomohou ve zdraví stíhat tempo dnešní doby.
Pojďme si tyto zázraky představit.
mindflow focus

Focus 30 tobolek

MINDFLOW Focus představuje kombinaci 12 přírodních látek v tobolce pro okamžitou produktivitu.
Kdykoliv se potřebujete připravit na zkoušku nebo dotáhnout projekt, MindFlow Focus vám rychle pomůže efektivně zabrat.
Oddalte únavu, nastartujte mysl a buďte blíž úspěchu.

Advanced Mind 60 tobolek

MINDFLOW Advanced Mind představuje unikátní kombinaci 5 látek, které vám při pravidelném užívání pomohou efektivněji zvládat více mentální práce, a to již po 2 - 4 týdnech užívání.
Podpořte svou paměť, logické uvažování i soustředění

mindflow daily essentials


Daily Essentials 60 tobolek

MINDFLOW Daily Essentials představuje kombinaci esenciálních vitamínů a minerálů, které organismus potřebuje pro 100% funkčnost.
V Daily Essentials najdete to, co tělo na denní bázi potřebuje.
Podpořte své životně důležité fyziologické pochody v organismu komplexním zdrojem vitamínů.

Immune 60 tobolek

MINDFLOW Immune představuje kombinaci 12 vysoce účinných látek, které vám pomůžou vybudovat si chytřejší a odolnější imunitní systém.
Podpořte svou imunitu produktem, který napomáhá organismu v boji proti nejrůznějším patogenům a zároveň umožňuje imunitnímu systému pracovat chytřeji.
mindflow sleep

Sleep 48 tobolek

MINDFLOW Sleep představuje kombinaci 15 pečlivě vybraných účinných látek, které vám dovolí prožít klidnou noc bez zdlouhavého usínání a častého nočního buzení.
Správný spánek má vliv na snížení stresu, emoční stabilitu, lepší soustředění i vyšší produktivitu.
Verze bez melatoninu je vhodná pro stabilní dlouhodobou podporu zdravého spánku bez vedlejších účinků.