Používejte na opalování přírodní máslo Naturetics

V letním období budete s největší pravděpodobností řešit otázku, jaký opalovací krém použít pro ochranu své pokožky. Velké oblíbenosti se v dnešní době těší především přírodní produkty neobsahující škodlivé látky.

Ideální volbou pro bezpečné opalování je například přírodní opalovací máslo Naturetics s ochranným faktorem SPF 20. V následujících řádcích vám prozradíme více zajímavých a důležitých informací o tomto přípravku.

Opalovací máslo Naturetics ve zkratce

Příjemně voní, nezanechává bílou vrstvu, vyznačuje se absencí endokrinních disruptorů a navíc nemá negativní dopad na zdraví. Opalovací máslo Naturetics je netoxické a šetrné k životnímu prostředí, za což vám poděkuje i samotná planeta.

Ekologická je také výroba opalovacího másla, neboť je spotřebováváno nepatrné množství energie a tím minimalizována environmentální stopa. Přípravek pak obsahuje 26 % cirkulárních surovin, a to nano-oxid zinečnatý (šetrný minerální UV filtr z recyklovaného odpadního materiálu), poly-3-hydroxybutyrát (polymer vytvořený z použitého přírodního oleje pro posílení UV ochrany) a hydroxyapatit (netoxický a biokompatibilní vápenatý minerál apatitu podporující UV ochranu).

Používání je velice jednoduché

Než se vydáte na slunce, naneste na pokožku opalovací máslo. Po nanesení přípravku nezůstává na pokožce bílá vrstva másla, a tudíž je ochrana účinná ihned po aplikaci. Obsažené bezpečné UV filtry se navíc nedostávají přímo do lidského těla, a tak neuškodíte ani citlivé pokožce.

Pro ochranu celého těla potřebujete přibližně 36 gramů přípravku, což je asi šest čajových lžiček. Pokud plánujete i pobyt ve vodě, je třeba proces opakovat po každém opuštění vody. Mějte však na paměti, že v letních měsících může být sluneční záření škodlivé i při aplikaci sebelepšího opalovacího přípravku, a tak se nedoporučuje dlouhý pobyt na slunci.

Přírodní voděodolné opalovací máslo Naturetics u nás najdete ve dvou velikostech – 100 a 150ml. Obě balení jsou skladné, a tak se jednoduše vleze i do batohu či kabelky. Přibalit můžete také přírodní deodorant nebo zubní pastu. Užijte si dovolenou u moře s bezpečnou přírodní ochranou proti slunci.